Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda. (Hippokratés)
...nebo ruka fyzioterapeuta

Služby a ceník

Hrazené ze zdravotního pojištění a možnosti samoplatby.

Výkony, které jsou součástí Seznamu výkonů s bodovými hodnotami, a které jsou ordinovány lékařem na formuláři FT 06, jsou účtovány příslušné zdravotní pojišťovně. Výkony vyžádané klientem jsou hrazeny dle platného ceníku služeb. Ceny jsou platné od 1.2.20115.

Seznam výkonů hrazených a možnosti samoplatby
Hrazené Samoplatba Čas
Elektroterapie Ano 70 Kč do 15'
Ultrazvuk Ano 65 Kč 5' čisté akce
Léčebný tělocvik Ano 100 Kč 15' vč. rad a instrukcí
Měkké techniky Ano 100 Kč 15' vč. rad a instrukcí
Reflexní a vazivové masáže Ano - vždy na základě doporučení odborného lékaře
Kineziologický rozbor počáteční Ano
Kineziologický rozbor kontrolní Ano
Kineziotejp Ne dle aktuální ceny tejp pásky
Magnetoterapie Ano 140 Kč 30'
Možnost využití dalších
Hrazené Samoplatba Čas
Akupresura plosek nohou 100 Kč 15'
Cvičení na míčích vč. instruktáže 200 Kč 30'
Bowenova metoda tlakové masáže
(základní sestava)
první sezení 300 Kč 45'
druhé a další sezení dle
problému pacienta
390 Kč 60'
Lymfodrenáž manuální 330 Kč 30'
600 Kč 60'
880 Kč 90'
1 650 Kč 180'
Laseroterapie 70 Kč do 5'
5 Kč každá další 1'
  • Bowenona metoda - neinvazivní, nediagnostická, šetrná technika, která pracuje s měkkou tkání. Jde o "přebrnkávání" prsty přes úponové šlachy svalů, které se na základě těchto impulsů, Uvolňují, stimulují a regenerují. Bowenova technika není - klasická masáž, manipulace, akuprasura ani léčení, protože se pouze napomáhá tělu při spotění vlastních samoléčebných mechanismů.
  • Aplikace - první sezení je seznámení, poučení a diagnostika, která trvá 45 minut, každé další sezení se již specializuje přímo na daný problém pacienta, toto sezení trvá 60 minut. Aby terapie Správný účinek, je potřeba aplikaci opakovat až 10x, je ale možné individuální posouzení aktuálního stavu klienta.
  • Lze použít u - plícních diagnóz, psychické potíže (nervozita, stres), chronický únavový syndrom, diagnózy trávicího traktu, vylučovacího systému (inkontinence, noční pomočování), nervového syst. (sykarpálního tunelu, neuralgie trojklanného nervu, záněty sedacího nervu, migrény), lymfatického systému (zhoršený odtok lymfy), gynekologické diagnózy (neplodnost, těhotenské potíže, bolesti prsou, nepravidelná laktace, premenstruační syndromy), pohybového aparátu (artritidy, tenisové a oštěpařské lokty, zmrzlé ramena, bolesti zad všech příčin.
  • Laseroterapie - je vhodná na kožní defekty, čerstvé jizvy, keloidní jizvy staří do 2 let, tenisové a oštěpařské lokty, úponové bolesti, opary, afty, čerstvé stavy po extrakci zubů, tinitus, patní ostruhy, neuralgie, bolesti zad, poúrazové stavy
  • Biolampa - kožní defekty, oční vady, jizvy, opary...